2026 m. balandžio 26 d. Klaipėdos RK „Concordia 1826“ paminėjo savo XVI-ąjį gimtadienį, kartu surengdami Lietuvos Šiaurės Vakarų Rotary boulingo čempionatą RK „Concordia 1826“ taurei laimėti. Turnyras vyko „Apollo“ boulinge, prekybos centre „Akropolis“ Klaipėdoje.
Jau tapo gražia ir prasminga tradicija klubo gimtadienį švęsti boulingo takeliuose kartu su gausiu būriu Rotary sesių ir brolių. Šiemet, brolio Sauliaus Budino iniciatyva organizuotas Lietuvos Šiaurės Vakarų Rotary boulingo čempionatas vyko jau dvyliktą kartą.
Pagrindinis šio renginio tikslas – ne tik sportinis azartas, bet ir bendrystė: prasmingai kartu praleistas laikas, tikros rotarietiškos emocijos, draugiška konkurencija bei broliškas siekis laimėti. Tokie susitikimai kuria teigiamą sinergiją naujoms idėjoms ir būsimiems prasmingiems darbams.
Į čempionatą buvo pakviesti šešiolika Šiaulių ir Klaipėdos kraštų Rotary klubų. Komandas sudarė po šešis dalyvius, rungtyniavusius dvejose grupėse: moterų ir mišrioje vyrų/moterų įskaitoje. Klubai galėjo registruoti ir daugiau nei vieną komandą. Šiais metais čempionate dalyvavo 11 komandų. Buvo žaidžiamos dvi partijos, o galutiniai rezultatai nustatyti susumavus abiejų partijų taškus. Taip pat buvo įsteigti specialūs prizai geriausius asmeninius rezultatus pasiekusiems žaidėjams.
Varžybų rezultatai:
Vyrų / mišrių komandų įskaita:
- I vieta – Senamiesčio RK
- II vieta – Plungės RK
- III vieta – RK „Concordia 1826“ (I komanda)
Moterų įskaita:
- I vieta – RK „Karalienė Luizė“
- II vieta – RK „Aditė“
- III vieta – Senamiesčio RK
Geriausi asmeniniai rezultatai:
- Vytautas Rickus (RK „Concordia 1826“) – 191 taškas
- Vanda Bučienė (RK „Aditė“) – 147 taškai
Varžybų metu taip pat buvo paminėtas RK „Concordia 1826“ XVI-asis gimtadienis. Jubiliejinis tortas tapo puikia proga ne tik pasivaišinti, bet ir pabendrauti su kitų klubų rotariečiais bei išrinktuoju apygardos valdytoju A. Barniškiu.
Renginio metu buvo padėkota klubo viceprezidentui broliui Raimondui Beliauskui, kuris šį mėnesį baigia eiti savo pareigas. Jam teko ypatingai atsakingas laikotarpis – užbaigti metus, pažymėtus dviejų klubo išrinktų Prezidentų netektimis. Nuo gegužės mėnesio klubo vairą perima išrinktasis Prezidentas brolis Valerijus Kuznecovas. Tai buvo puiki proga pasveikinti Valerijų pradedant eiti šias garbingas pareigas ir palinkėti sėkmės naujame etape.
Vakaro pabaigoje visi sutarė, kad krašto Rotary klubų bendrystė ir tarpusavio ryšiai yra itin svarbūs, todėl tokių susitikimų turėtų būti dar daugiau. Iki naujų gražių susitikimų!